Lietuvos ir Lenkijos unija pdf, epub, mobi

Lietuvos ir Lenkijos unija | Mečislovas Jučas

Atsisiųsti knygą Lietuvos ir Lenkijos unija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aidai

 • Išleidimo metai: 1999
 • Formatas: 15x22cm, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 148
 • ISBN ar kodas: 9986-590-90-1 • Lietuvos ir Lenkijos unija.pdf
  Lietuvos ir Lenkijos unija.epub
  Lietuvos ir Lenkijos unija.mobi


  Lietuvos ir Lenkijos unija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos ir Lenkijos unija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos ir Lenkijos unija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos ir Lenkijos unija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos ir Lenkijos unija aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvos ir Lenkijos uniją vieni laiko Šalies tragedija, kiti – istorijos būtinybe, treti – pažangos laikotarpiu. Prof. Mečislovo Jučo knyga – pirma lietuviška unijos istorija. Joje naujai permąstomas visas abiejų tautų bendro gyvenimo kelias ir įvertinami jo rezultatai.

  Mečislovas Jučas (g. 1926) – Vilniaus universitete Istorijos fakulteto profesorius, humanitarinių mokslų habilituotas daktaras, vienas autoritetingiausių ir produktyviausių šiuolaikinių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos tyrinėtojų. Per 300 M. Jučo publikacijų, skelbtų įvairiomis kalbomis, yra aukštai vertinamos bei dažnai cituojamos pasaulio mokslininkų. M. Jučas parengė ir išleido monografijas “Žalgirio mūšis” (1959, 1960, 1990, 1999), “Lietuvos metraščiai” (1968), “Nuo Krėvos sutarties iki Liublino unijos” (1970), “Baudžiavos irimas Lietuvoje” (1972), “Lietuvos ir Lenkijos unija” (2000). Pastaraisiais metais mokslininkas paskelbė keletą straipsnių apie Lietuvos krikšto ir krikščionėjimo problematiką. Už svarų indėlį į Lietuvos istorijos mokslo raidą ir Lietuvos kultūros paveldo programavimą M. Jučui buvo paskirta Simono Daukanto premija, jis yra apdovanotas Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu.

  Leave a Reply