Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu pdf, epub, mobi

Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu | Renaldas Čiužas, Mindaugas Briedis ir kt.

Atsisiųsti knygą Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 142
 • ISBN ar kodas: 9789955209171 • Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu.pdf
  Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu.epub
  Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu.mobi


  Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu aprašymas

  Aprašymas

  Studijoje “Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu” analizuojama Kurčiųjų draugijos galimybės valdyti kurčiųjų integracijos veiksnius bei tenkinti bendruomenės poreikius ir kurčiųjų bendruomenės draugijos skatinamosios ir palaikomosios integracijos vertinimai.
  Studijoje reflektuojamas Lietuvos gyventojų požiūris į kurčiuosius kaip į neįgaliųjų mažumą, jų nuostatos, gebėjimas bendrauti su kurčiaisiais kaip su lygiais, gyventi su jais kartu.

  Knygos “Lietuvos kurtieji: galimybė gyventi kartu” tikslas – išanalizuoti kurčiųjų integracijos socialinius ir vadybinius aspektus bei Kurčiųjų draugijos galimybes valdyti pozityviosios socializacijos bei palaikomosios socialinės integracijos procesus.

  Leave a Reply