Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės pdf, epub, mobi

Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės |

Atsisiųsti knygą Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Leidybos idėjų centras

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 24×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 605
 • ISBN ar kodas: 9786099557816


 • Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės.pdf
  Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės.epub
  Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės.mobi


  Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvos medicina turi kuo didžiuotis. Daugelyje gydymo ir medicinos mokslo sričių pasiekta pažanga sulaukia pasaulinio pripažinimo. Šalį garsina Lietuvos medikų atliktos unikalios operacijos ir atrasti nauji gydymo būdai. Medicinos istorijoje gausu garbingų profesorių vardų.

  VšĮ Leidybos idėjų centras parengė išskirtinio turinio ir formos prestižinį, albumo formato leidinį „Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės“, reprezentuojantį Lietuvos medicinos laimėjimus ir pagarbiai pristatantį žymiausius, labiausiai nusipelniusius ir toli už šalies ribų garsius dabarties Lietuvos medicinos elito atstovus. Esame įsitikinę, kad po 20 ar 50 metų apie šiuos žmones ir dabarties medicinos pažangiausias kryptis bus rašoma medicinos vadovėliuose ir enciklopedijose. Todėl siekiame įamžinti vardus, darbus ir apdovanojimus.

  Leidinyje „Lietuvos medicina. Pažanga ir asmenybės“ bus pristatomi dabarties Lietuvos medicinos profesoriai, habilituoti daktarai, profesoriai emeritai. Žymiausius atstovus į leidinį rekomendavo universitetai, universitetinės ligoninės ir kitos gydymo įstaigos, visuomeninės ir profesinės medikų organizacijos. Leidinyje bus pateikiama kiekvieno žmogaus biografinė apybraiža, biografijos duomenys ir fotografijos.

  Svarbią knygos dalį sudarys medicinos mokslo ir gydymo įstaigų, organizacijų, draugijų veiklos ir pasiekimų apžvalga.

  Leave a Reply