Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija pdf, epub, mobi

Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija | Saulius Špokevičius

Atsisiųsti knygą Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789955345992


 • Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija.pdf
  Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija.epub
  Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija.mobi


  Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija” pateikiama autoriaus dešimtmečiais rinkta medžiaga apie plastinės chirurgijos raidą Lietuvoje ir pasaulyje, ji iliustruota retomis archyvinėmis ir asmeninėmis nuotraukomis.

  Atskiruose skyriuose aptariama mikrochirurgijos ir plaštakos chirurgijos istorija. Nors plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, kaip disciplina, buvo įteisinta tik 1990 m., Lietuvai atgavus nepriklausomybę, tokių operacijų buvo atliekama ir seniau.

  Leidinyje “Lietuvos plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija” minimi ne tik šios srities korifėjai, bet atskleidžiama ir nežinomų faktų apie įvairias veido ir kūno dalių atkuriamąsias operacijas ir jų autorius. Pirmą kartą Lietuvos medicinos istorijoje bus publikuoti vardai ir išlikę darbai, kurie nebuvo įtraukti į enciklopedijas ir iki šiol nesulaukė deramo dėmesio.

  Leave a Reply