Lietuvos teisės istorijos chrestomatija pdf, epub, mobi

Lietuvos teisės istorijos chrestomatija | Regina Gelumbauskienė, Gintaras Šapoka

Atsisiųsti knygą Lietuvos teisės istorijos chrestomatija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Justitia

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 370
 • ISBN ar kodas: 9955616740


 • Lietuvos teisės istorijos chrestomatija.pdf
  Lietuvos teisės istorijos chrestomatija.epub
  Lietuvos teisės istorijos chrestomatija.mobi


  Lietuvos teisės istorijos chrestomatija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos teisės istorijos chrestomatija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos teisės istorijos chrestomatija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos teisės istorijos chrestomatija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos teisės istorijos chrestomatija aprašymas

  Aprašymas

  Leidinį sudaro dvi dalys.

  Pirmoji skirta LDK, o antroji – Pirmosios Lietuvos Respublikos 1918-1940 m. teisės šaltiniams. Struktūrinių dalių sudarymo pagrindinis metodas chronologinis, taip pat iš dalies remtasi teisės šaltinių rūšimis. Pirmojoje dalyje stengtasi atsižvelgti į LDK viduramžių teisės korporatyvumą ir dėl to buvusią teisės šaltinių rūšių gausą. Vis dėlto griežtų struktūros pagrindų autoriai nesistengė išskirti dėl panaudotų šaltinių skirtingumo ir atskirų rūšių ne tokio didelio kiekio.

  Antrojoje leidinio dalyje išskirti valstybės atkūrimo, konstituciniai aktai, toliau įstatymai – išdėstyti chronologine tvarka. Iš įstatymų išskirta grupė recepuotų įstatymų, pabrėžiant nacionalinės ir perimtos teisės aktų skirtingumą.

  Tikimasi, kad Lietuvos teisės istorijos šaltinių chrestomatija leis būsimiems teisininkams geriau susipažinti su Lietuvos teisės šaltiniais, bus pravarti visiems besidomintiems Lietuvos teisės istorija.

  Leave a Reply