Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje pdf, epub, mobi

Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje | Sud. Ernestas Vasiliauskas, Gintautas Zabiela

Atsisiųsti knygą Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Klaipėdos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 22×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 129
 • ISBN ar kodas: 9789955187646


 • Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje.pdf
  Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje.epub
  Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje.mobi


  Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lietuvos XVII-XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje aprašymas

  Aprašymas

  Leidinyje „Lietuvos XVII–XIX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje“ surinkti ir apibendrinti duomenys apie su Lietuva susijusius ikonografijos ir kartografijos šaltinius, saugomus Švedijos saugyklose – Švedijos karo archyve, Nacionaliniame archyve, Karališkojoje bibliotekoje, Upsalos universiteto bibliotekoje, Karo muziejuje.
  Knygą sudaro kartografinių šaltinių tyrinėjimų istorijos apžvalga, šių šaltinių charakteristika, santraukos anglų ir švedų kalbomis, asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės, šaltinių katalogas. Leidinyje “Lietuvos XVII-XX a. pradžios ikonografijos ir kartografijos šaltiniai Švedijoje” pirmąkart Lietuvoje spausdinami originalaus formato planai ir žemėlapiai, saugomi minėtose Švedijos saugyklose.

  Leave a Reply