Lik šalia pdf, epub, mobi

Lik šalia | Harlan Coben

Atsisiųsti knygą Lik šalia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955133780 • Lik šalia.pdf
  Lik šalia.epub
  Lik šalia.mobi


  Lik šalia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lik šalia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lik šalia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lik šalia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lik šalia aprašymas

  Aprašymas

  Romane “Lik šalia” pasakojama apie tris žmones, gyvenančius tarytum jiems primestą gyvenimą ir slepiančius paslaptis, apie kurias neįtaria net jų artimieji. Jie skaudžiai patiria jaunystės dienų padarinius ir suvokia, kad praeitis niekur nedingo. Susidūrę ne vien su šviesiąja amerikietiškos svajonės puse, išgyvendami miesčioniško gyvenimo nuobodulį ir pagundos jaudulį jie suvokia skaudžią tiesą, kad skiriamoji linija tarp vieno gyvenimo būdo ir kito yra labai trapi.

  Meganė – miesčionė supermama, kadaise mėgusi palaidą gyvenimą. Dabar ji augina du vaikus, turi idealų vyrą, gyvena dideliame, tvora apjuostame name, bet jaučia vis stiprėjantį nepasitenkinimą. Rėjus, buvęs talentingas fotografas, dokumentinių nuotraukų autorius, šiuo metu be jokių perspektyvų dirba samdomu paparacu ir tenkina turčių atžalų, mėgdžiojančių garsenybių gyvenimo būdą, užgaidas. Brumas – detektyvas, kuriam ramybės neduoda neištirta jau prieš septyniolika metų dingusio vyro, garbingo miestelio piliečio, šeimos galvos dingimas.

  Vertė Arvydas Malinauskas

  Leave a Reply