Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) pdf, epub, mobi

Likimo burtai (romano

Atsisiųsti knygą Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786090402191


 • Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga).pdf
  Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga).epub
  Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga).mobi


  Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Likimo burtai (romano “Netobula” 2-oji knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Niekada nežinai, kur tavęs laukia meilė.

  “Likimo burtai” – antroji romano “Netobula” autorės knyga – atvira, intymi ir aistringa meilės istorija, kurią drąsiai galima vadinti lietuviškuoju Bridžitos Džouns dienoraščiu.

  Marija – netobula, bet vyrų dėmesio jai nestinga. Pirmoje knygoje mergina patiki, kad sutiko savo svajonių vyrą, tačiau santykiai su juo tebuvo intriguojanti meilės drama be laimingos pabaigos. Vėliau gyvenimas jai siunčia net du naujus vyrus – sugrįžta ir tas saldus drugelių plazdėjimo jausmas…

  Vis dėlto likimas nenuspėjamas ir negali žinoti, kuriame posūkyje tyko tikroji meilė. Antroje knygoje Marijos laukia nauji išbandymai: nuo vienatvės ją išvaduoja netikėtas darbo pasiūlymas, įdomios pažintys ir iš praeities sugrįžęs tas vienintelis… Ji pagaliau supranta, kas yra tikrasis jos širdies valdovas, tik panašu, kad visi keliai atgal jau uždaryti.

  Šioje knygoje, kurią drąsiai galima vadinti lietuviškuoju Bridžitos Džouns dienoraščiu, kiekviena moteris atpažins save – netobulą, tačiau trokštančią meilės ir pasiryžusią dėl jos padaryti viską. Netgi paleisti tą, kurį myli… Kokie likimo burtai laukia Marijos? Ar jos meilės istorija baigsis laimingai?

  Leave a Reply