Limbų priesaika pdf, epub, mobi

Limbų priesaika | Jean-Christophe Grange

Atsisiųsti knygą Limbų priesaika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 716
 • ISBN ar kodas: 9789955234784


 • Limbų priesaika.pdf
  Limbų priesaika.epub
  Limbų priesaika.mobi


  Limbų priesaika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Limbų priesaika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Limbų priesaika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Limbų priesaika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Limbų priesaika aprašymas

  Aprašymas

  Kriminalinės brigados majoras Matas Diurėjus priblokštas: geriausias jo draugas Lukas Subeira guli reanimacijos skyriuje ištiktas komos. Jo kūnas buvo ištrauktas iš upės be smurto žymių. Kas tai, savižudybė ar nelaimingas atsitikimas?

  Mato atmintyje iškyla metai, praleisti su Luku katalikiškame koleže, ir vienas keisčiausių draugo bruožų – jo aistra velniui… Lukas svajojo tapti kunigu, bet pasirinko policininko karjerą, verždamasis kautis su velniu jo stichijoje… Luko namuose Matas aptinka daugybę segtuvų su „velnio darbų“ nuotraukomis: Čečėnija, Alžyras, Jeruzalė, Ruanda, Aušvicas… Kodėl Lukas rinko tokias baisybes?

  Matas mėgina išsiaiškinti, kas nutiko jo draugui. Kokias bylas Lukas tyrė? Eidamas jo pėdsakais, Matas susiduria su rafinuota laikrodininkės Silvi Simoni egzekucija. Nukankintos moters kūnas rastas buvusio vienuolyno parke. Be to, prieš daugelį metų šulinyje buvo nuskandinta Silvi aštuonmetė duktė Manona… Kaip šios žmogžudystės susijusios su Luku ir… su velniu?

  Kaip ir kituose Lietuvoje jau spėusiuose išgarsėti trileriuose, šiame pasakojime Jeanas-Christophe’as Grangé (Žanas Kristofas Granžė, gim. 1961) prikausto skaitytojo dėmesį žiauriomis, mistinėmis intrigomis, daugybe išradingai supintų veiksmo linijų, vedančių prie netikėtos, nenuspėjamos atomazgos.

  Vertė Virginijus Baranauskas

  Leave a Reply