Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės pdf, epub, mobi

Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės | Leif G. W. Persson

Atsisiųsti knygą Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 540
 • ISBN ar kodas: 9786094037337


 • Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės.pdf
  Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės.epub
  Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės.mobi


  Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės aprašymas

  Aprašymas

  Neįtikimai karštos švediškos vasaros viduryje randama nužudyta jauna Vekšės policijos akademijos studentė.
  Ką jauna atsargi moteris galėjo laisva valia įsileisti į butą vėlų vakarą? Įtarimas krinta ant savų, kolegų. Paspartinti tyrimo iš Stokholmo be didelio noro atvyksta policijos inspektorius Evertas Bekstriomas. Egoistiškas, tuščiagarbis ir viskam išankstines nuostatas paruošęs Bekstriomas neturi nei pareigos, nei atsakomybės jausmo; visus, išskyrus save, laiko kvailiais, o bent kiek šiltesnius jausmus jaučia tik savo auksinei žuvelei ir alkoholio buteliui.
  Kad išpainiotų nusikaltimą, visko mačiusiai jo komandai teks sekti menkomis užuominomis, kurios liko bekompromisiškam vadovui „atšaldžius“ pėdsakus.

  Kupina juodojo humoro, prikaustanti ir brutaliai realistiška knyga “Linda, kaip iš Lindos žmogžudystės” yra detektyvų žanro fenomenas. Po jo Ellroy’aus, Lehane’o ir McBaino kūriniai atrodo kaip pasakaitės vaikams. Negana to, kad vietoj teigiamo herojaus „gauni“ antipatišką tipą, o policijos tyrimo aprašymas verčia gailėtis Švedijos piliečių, Everto paveikslas kelia juoką ir… simpatiją.

  Leifas G. W. Perssonas (g. 1945 m.) yra garsiausias Skandinavijos kriminologas ir psichologinių portretų sudarytojas, kurį laiką dirbęs Švedijos teisingumo ministerijos patarėju. 1991–2012 m. ėjo kriminologijos profesoriaus pareigas Nacionalinės Švedijos policijos taryboje, nuolat konsultuoja žiniasklaidą kaip didžiausią patirtį turintis kriminalistas.
  L. Perssonas yra devynių bestseleriais tapusių romanų autorius, trys jų apdovanoti prestižiškiausiais skandinavų detektyvų rašytojų apdovanojimais, pagal kelias knygas sukurti filmai.
  Prodiuseris Hartas Hansonas (Kaulai) baigia kurti naują serialą Bekstriomas pagal L. Perssono trilogiją apie Evertą.

  VertėVaiva Lešinskaitė

  Leave a Reply