Linksmieji keksiukai pdf, epub, mobi

Linksmieji keksiukai |

Atsisiųsti knygą Linksmieji keksiukai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 25×34, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9786090105566


 • Linksmieji keksiukai.pdf
  Linksmieji keksiukai.epub
  Linksmieji keksiukai.mobi


  Linksmieji keksiukai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Linksmieji keksiukai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Linksmieji keksiukai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Linksmieji keksiukai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Linksmieji keksiukai aprašymas

  Aprašymas

  Ir mamoms, ir dukroms!

  Laikykitės, keksiukai grįžta! Šie žavūs saldumynai tikrai privers jūsų skonio receptorius pabusti. Keksiukai – puikus popietinis skanėstas, šiek tiek nuodėmingas desertas ar tiesiog saldi dovanėlė – neabejotinai yra vienas iš nedidelių gyvenimo malonumų.

  Ši knyga supažindins jus su įvairiais keksiukų receptais, be to, pasiūlys daugybę idėjų, kaip juos žaismingai papuošti. Jei tik turėsite truputėlį noro surengti savo artimiesiems skonio šventę, šioje stebuklingoje dėžėje rasite viską, ko reikia. Įvairūs receptai ir skonių dermė praplės ir labiau patyrusio kepėjo akiratį. Nustebinkite tuos, kurie yra šalia jūsų, saldžiomis vaišėmis priešpiečių dėžutėje arba surenkite jiems malonią popietę.

  Iš anglų k. vertė Daiva Krištopaitienė

  Leave a Reply