Linksmų Kalėdų su Marliu! pdf, epub, mobi

Linksmų Kalėdų su Marliu! | John Grogan

Atsisiųsti knygą Linksmų Kalėdų su Marliu! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 25×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9786094032998 • Linksmų Kalėdų su Marliu!.pdf
  Linksmų Kalėdų su Marliu!.epub
  Linksmų Kalėdų su Marliu!.mobi


  Linksmų Kalėdų su Marliu! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Linksmų Kalėdų su Marliu! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Linksmų Kalėdų su Marliu! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Linksmų Kalėdų su Marliu! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Linksmų Kalėdų su Marliu! aprašymas

  Aprašymas

  Namuose kalėdinis sujudimas. Laukdamas pirmojo sniego ir Kalėdų Senelio, šunelis Marlis šoka padėti kaip moka. Nuplėšo žybsinčias lempeles, sudrasko snaigių girliandą, eglutę palaiko… nuosavu tualetu. Ar geri Marlio ketinimai sugadins viską dar šventei neatėjus? Ar jam, kaip ir kitiems šeimos nariams, visgi pavyks pajusti Kalėdų dvasią?

  Džonas Groganas (John Grogan) – amerikiečių žurnalistas, kuris išgarsėjo 2005 m. išleidęs knygą “Marlis ir aš”. Ši iškart tapo tarptautiniu bestseleriu, o netrukus buvo ekranizuota. Paskatintas didžiulės sėkmės autorius nusprendė parašyti ir knygelių vaikams. Jose taip pat pasakojama apie visų mylimą šunį Marlį.

  Iš anglų kalbos vertė Linas Ruzgys

  Leave a Reply