Linux žodynėlis pdf, epub, mobi

Linux žodynėlis | Valerijonas Žalkauskas

Atsisiųsti knygą Linux žodynėlis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Smaltija

 • Išleidimo metai: 2003
 • Puslapių skaičius: 64
 • ISBN ar kodas: 9955-551-38-0


 • Linux žodynėlis.pdf
  Linux žodynėlis.epub
  Linux žodynėlis.mobi


  Linux žodynėlis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Linux žodynėlis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Linux žodynėlis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Linux žodynėlis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Linux žodynėlis aprašymas

  Aprašymas

  Į žodynėlį įrašyta per 1000 pagrindinių operacinės sistemos „Linux“ terminų. Jame yra ir vienas kitas kitų operacinių sistemų terminas, pavyzdžiui, įvairių operacinių sistemų rinkmenų sistemų terminai. Žodynėlis susideda iš pagrindinės – anglų–lietuvių kalbų terminų dalies, lietuvių–anglų terminų rodyklės ir santrumpų žodynėlio. Pagrindiniai žodynėlio žodžiai surinkti pastorintu šriftu ir pateikti pagal abėcėlę. Rūšiniai terminai taip pat išdėstyti abėcėlės tvarka.
  Po kai kurių terminų skliausteliuose pasviruoju šriftu teikiami trumpi jų paaiškinimai. Žodynėlyje yra žymimi nevartotini terminai ir pateikiamos nuorodos į vartotinus.

  Leave a Reply