Lithuania’s Castles, Estates, Mansions pdf, epub, mobi

Lithuania's Castles, Estates, Mansions | Rasa Butvilaitė , Raimondas Paknys

Atsisiųsti knygą Lithuania’s Castles, Estates, Mansions pdf, epub, mobi

Leidėjas:
R. Paknio leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 27×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 228
 • ISBN ar kodas: 9789955736547


 • Lithuania’s Castles, Estates, Mansions.pdf
  Lithuania’s Castles, Estates, Mansions.epub
  Lithuania’s Castles, Estates, Mansions.mobi


  Lithuania’s Castles, Estates, Mansions pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lithuania’s Castles, Estates, Mansions pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lithuania’s Castles, Estates, Mansions knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lithuania’s Castles, Estates, Mansions pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lithuania’s Castles, Estates, Mansions aprašymas

  Aprašymas

  Pažintinė, reprezentacinė knyga-albumas “Lithuania’s Castles, Estates, Mansions”, supažindinantis su savitu Lietuvos kultūros ir istorijos paveldu, miestietiškąja ir aristokratiškąja architektūra, – pilimis, dvarais ir rūmais.

  Įžangoje pateikiama istorinių žinių, apibūdinama pilių, rūmų ir dvarų istorija bei tipologija, pasakojama apie šių architektūros ir istorijos paminklų raidą. Albumo dalyje pateikiama viena ar kelios kiekvieno pristatomo objekto nuotraukos ir jo apibūdinimas. Tekstų autorė – dr. Rasa Butvilaitė, tęstinio mokslinių tyrimų bei leidybos projekto „Lietuvos dvarų sodybos: atlasas“ vadovė, daugelio publikacijų dvarų tema autorė. Svarbus leidinio komponentas yra nuotraukos, kurių autorius – didelę patirtį turintis kraštovaizdžio ir architektūros fotografas Raimondas Paknys. Buvo fotografuojama visa dvaro pastatų įvairovė, senųjų parkų likučiai. Stengtasi atskleisti konstrukcijos, faktūros, detalės grožį, per detalę parodyti pastato istoriją.

  Daugelis pilių, rūmų, kai kurios dvarų sodybos tvarkomos ir prižiūrimos pavyzdingai, kitos sodybos, dažniausiai nutolusios nuo didmiesčių, nepastebėtos nyksta. Apie šį vertingą paveldo klodą visuomenė žino dar nepakankamai. Tad šiuo leidiniu siekiama priminti unikalų Lietuvos kultūros paveldą, sužadinti norą pažinti ir puoselėti dvarų sodybas ir dvarų kultūros vertybes, skatinti mintis apie jų apsaugą, atgaivinimą ir taip prisidėti prie šio palikimo išsaugojimo ir vertės atkūrimo.

  Leave a Reply