Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų pdf, epub, mobi

Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų | Jurga Lago

Atsisiųsti knygą Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786090130872


 • Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų.pdf
  Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų.epub
  Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų.mobi


  Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Liucija. Apie gyvenimo stalčiukus, geresnes mūsų versijas ir vienuoliką pasaulio stebuklų aprašymas

  Aprašymas

  “Esu Jurga Lago – dizainerė ir grafikė, pirmojo juvelyrikos prekės ženklo YURGA įkūrėja nepriklausomoje Lietuvoje.
  Vizualiosios kūrybos simbolis – mažas paukštelis – laisvės, skrydžio ir gyvenimo džiaugsmo šauklys. Ne gražuolė gulbė ir ne stiprus erelis, o greičiau mažas linksmas vyturėlis, liudijantis, kad gyvenimo grožis slypi paprastume ir kasdienybėje.
  Knygos „Lietaus žemė“ autorė.”

  “Liucija yra mano ramstis, gyvas pavyzdys, gyvas nervas, geriausia draugė, nuožmiausia kritikė, mano gyvenimo atradimas, neprilygstamai rami ir nepakenčiamai neužsičiaupianti, ir… niekada NIEKO NEBIJANTI moteris, „nutikusi“ man, kaip nutinka visi svarbiausi dalykai gyvenime – per lemtingą atsitiktinumą. Išgyvenusi sovietų imperijos griūtį, stoiškai, su lietuviams būdingu kiek cinišku humoru pravėrusi naujas duris į naują laikmetį: „Nesistumdysiu tarpduryje, nes laikams keičiantis pralįsti gali stipresnieji ir visokie vikrūs, o silpni gali džiaugtis būdami kilimėliai prie tų durų. Gali ir nesidžiaugti. Žmogus visada turi pasirinkimą…“ Liucija yra mano kaimynė.”

  Susipažinus su ja gyvenimas atrodys kitoks – paprastesnis, žavus ir ilgas. Kai lengva prisipažinti klydus, kai nesureikšminama tai, ko nereikia, ir iškeliama tai, ko, rodos, nė nepastebėtum, kai mažose kasdienybės detalėse gyvena laimė! Bus lengva nusispjauti suklupus, atsitiesti sunkumams slegiant pečius ir su viltimi žiūrėti tolyn, kai, rodos, reikėtų spoksoti į žemę sau po kojomis.

  Leave a Reply