Liūtas Paryžiuje pdf, epub, mobi

Liūtas Paryžiuje | Beatrice Alemagna

Atsisiųsti knygą Liūtas Paryžiuje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mažojo princo fondas

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 38×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 35
 • ISBN ar kodas: 9786099589718 • Liūtas Paryžiuje.pdf
  Liūtas Paryžiuje.epub
  Liūtas Paryžiuje.mobi


  Liūtas Paryžiuje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Liūtas Paryžiuje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Liūtas Paryžiuje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Liūtas Paryžiuje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Liūtas Paryžiuje aprašymas

  Aprašymas

  Vieną dieną didelis liūtas atvažiavo į Paryžių – traukiniu… Tikėjosi čia rasti darbą, meilę ir laimę. Bet tai juk ne taip paprasta…

  Vaikštinėdami kartu su juo, išvysime Prancūzijos sostinę liūto akimis. Nuo Luvro muziejaus, Meno tilto, Senos pakrantės, Monmartro kalvos iki Eifelio bokšto.. Pompidu meno centro stiklinių vamzdžių, didžiausios miesto centro stoties… Galiausiai sužinosime, kurgi ir kodėl jis pasiliko.

  Beatrice Alemagna į Prancūziją atvyko iš Italijos ir tapo pripažinta, ne kartą apdovanota autore. Ryškiausią jos kūrinį „Liūtas Paryžiuje“ į lietuvių kalbą subtiliai išvertė rašytojas Valdas Papievis, jau seniai suradęs savo vietą Paryžiuje.

  Leave a Reply