Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis pdf, epub, mobi

Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis | Agnieszka Stelmaszyk

Atsisiųsti knygą Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 16×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786094415081


 • Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis.pdf
  Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis.epub
  Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis.mobi


  Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis aprašymas

  Aprašymas

  Atlantų lobių raktas yra du antspaudai.

  Pirmas nurodys antrą ir nuves į dugną, kur ilsisi akis.

  Antras atvers slaptas duris. Tikri archeologijos paslapčių mėgėjai – Bartekas, Anė, Merė Džeinė, Džimas ir Martinas – atkeliauja į Graikiją, nusiteikę puikiai ir ramiai praleisti atostogas, tačiau reikalai pakrypsta kiek kita linkme. Į Santorino salą atvyksta garsus profesorius, atliekantis archeologinius tyrinėjimus. Tačiau sumanūs vaikai nujaučia, kad šio ketinimai nėra tokie jau kilnūs.

  Bet ar gali būti, kad Atlantida iš tiesų egzistavo? Ar gali būti, kad garsieji atlantų lobiai visai ne mitas? Ar vaikams pavyks padaryti atradimą, dėl kurio teks perrašyti visus istorijos vadovėlius iš naujo? Kol suras atsakymus į visus klausimus, jiems teks įminti ne vieną sumaniųjų atlantų paliktą mįslę.?

  Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

  Leave a Reply