Lolita pdf, epub, mobi

Lolita | Vladimir Nabokov

Atsisiųsti knygą Lolita pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9785415022557 • Lolita.pdf
  Lolita.epub
  Lolita.mobi


  Lolita pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lolita pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lolita knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lolita pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lolita aprašymas

  Aprašymas

  Vladimiras Nabokovas (1899-1977) – rusų kilmės amerikiečių rašytojas, pasisakęs už asmenines žmogaus laisves ir prieštaravęs ideologijoms bei kanonams, ribojantiems individo saviraišką. Didžiausią šlovę ir pripažinimą rašytojui pelnė romanas “Lolita”.

  Knygoje pasakojama apie liguistą literatūros profesoriaus ir intelektualo meilę vos paauglystės slenkstį peržengusiai mergaitei. Profesorius Humbertas Humbertas paauglystėje patiria tragišką meilę, žūva jo mylimoji Anabelė. Net ir sulaukęs brandaus amžiaus jis ilgisi trylikametės mylimosios ir jos bruožų ieško kiekvienoje nimfetėje. Anabelės įsikūnijimą Humbertas suranda dvylikametėje Lolitoje. Įsiliepsnoja beprotiška aistra, kuri galų gale pražudo ir Humbertą, ir pačią Lolitą.
  Tai romanas apie senosios civilizuotosios Europos ir jaunosios komerciškosios Amerikos susidūrimą, bet labiausiai apie meilę kaip akibrokštą, haliucinaciją, beprotybę, transformaciją…

  Ši jausmų stiprumu ir išradingu literatūriniu stiliumi žavinti knyga įkvėpė gyvybę net dviem filmams – pirmasis 1962 metais romaną ekranizavo režisierius Stanley Kubrickas, 1977 metais – Andrianas Lyne’as.

  Iš rusų kalbos vertė Sigita Papečkienė

  Leave a Reply