Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji pdf, epub, mobi

Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji | Edvardas Gudavičius

Atsisiųsti knygą Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aidai

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 624
 • ISBN ar kodas: 9786094500305 • Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji.pdf
  Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji.epub
  Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji.mobi


  Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji aprašymas

  Aprašymas

  „Visai suprantama, kad mokslines šv. Brunono relikvijas teks taip dalintis, kaip šv. Vaitiekaus kūniškomis relikvijomis Gniezne dalinosi Otonas III ir Boleslovas Narsusis.”

  Dar niekada šv. Brunono istorija nebuvo skaitoma taip atidžiai ir detaliai – žodis po žodžio, sakinys po sakinio. Patikimai prasmei atrasti pasitelkiama erudicija ir ironija, hermeneutika ir paleografija. Galiausiai viską vienija ir į pasakojimą supina Autoriaus figūra – nebijanti mestis nei į mūšius su kitais istorikais, nei į painiausius Viduramžių tekstų brūzgynus.

  “Los Caprichos. Du tūkstantis devintieji” – tai ypatingos ir retos rūšies knyga: ją skaitytojas atsiverčia iš anksto apsišarvavęs kantrybe, bet kuo toliau, tuo noriau leidžiasi į bendrą mokslinį nuotykį ir it ginklanešys nulydi Autorių iki paskutinio puslapio.

  Leave a Reply