Lošėja pdf, epub, mobi

Lošėja | Dina Frost

Atsisiųsti knygą Lošėja pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9789955345688 • Lošėja.pdf
  Lošėja.epub
  Lošėja.mobi


  Lošėja pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Lošėja pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Lošėja knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Lošėja pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Lošėja aprašymas

  Aprašymas

  Emė – graži, energinga 29-erių metų reklamos ir dizaino specialistė. Jai puikiai sekasi darbas, ji nestokoja vyrų dėmesio. Bet jauna moteris vis dar laukia to vienintelio, jai skirtojo. Ir tuomet jos kelyje pasirodo Rajanas – žavus šviesiaplaukis su ištaigingu kabrioletu ir brangiomis dovanomis. Emė jaučiasi laiminga ir įsimylėjusi. Tačiau vieną dieną likimas pateikia nemalonių staigmenų ir mergina, ieškodama paguodos, praveria lošimo namų duris…

  „Lošėja“ – šviesus, dėmesį prikaustantis meilės romanas, kuris kiekvienai merginai ir moteriai apsuks galvą, – juk taip gera pasvajoti apie „riterį ant balto žirgo“. Tačiau santykiams nenusisekus norime atsipalaiduoti ir net nepagalvojam, kad „nekalta“ užsimiršimo terapija gali tapti sunkia priklausomybe. Paprastai vengiama ją įvardyti, nors ji gali sujaukti protą bet kuriam iš mūsų.

  Romano “Lošėja” stilius lengvas ir pagaulus. Dialogai kūriniui suteikia dinamiškumo, o psichologinės įžvalgos apie vyrų ir moterų santykius sudomins ir vyriškosios giminės atstovus.

  Leave a Reply