Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas pdf, epub, mobi

Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas | Aidas Jurašius

Atsisiųsti knygą Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9789986396895


 • Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas.pdf
  Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas.epub
  Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas.mobi


  Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Luiso Alberto Salvatjeros gyvenimo aprašymas aprašymas

  Aprašymas

  2011 m. „Pirmosios knygos“ konkurso nugalėtojo eilėraščių knyga. Ši debiutinė knyga daug kuo skiriasi nuo įprastų eilėraščių rinkinių; tai moderni poema ar net eilių romanas. Pasitelkdamas lyrinį herojų Salvatjerą, lietuviškam gyvenimui suteikdamas Lotynų Amerikos atspalvių, autorius vaizdingai, su švelnia ironija perteikia savo ir aplinkinių patirtis. Platus ir subtilus poetinių priemonių arsenalas.
  „Gimiau 1979 metais Naujojoje Akmenėje, Vilniaus Universitete studijavau rusų filologiją, šiuo metu gyvenu Klaipėdoje, dirbu vertėju. Kas dar? Kartą mokykloje, kažkelintų paauglystės metų rugsėjį, dvi už nugaros sėdinčios bendraklasės vartė ką tik išdalintus lietuvių literatūros vadovėlius, galiausiai viena iš jų kitai tarė: „Bet tai kokie jie visi negražūs…“ Kaip pasakytų Salvatjera, tai vienas iš raktų, bet nebūtinai tinkamas“ – Aidas Jurašius

  Leave a Reply