Maistas gamtoje pdf, epub, mobi

Maistas gamtoje | Marta Černiauskaitė

Atsisiųsti knygą Maistas gamtoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Smaguris

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094039645


 • Maistas gamtoje.pdf
  Maistas gamtoje.epub
  Maistas gamtoje.mobi


  Maistas gamtoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Maistas gamtoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maistas gamtoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maistas gamtoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Maistas gamtoje aprašymas

  Aprašymas

  “Maistas gamtoje” – tai knyga, skirta mėgstantiems laiką leisti gamtoje: organizuoti draugų šventes po atviru dangumi, išsiruošti į žygius ir rengti nuotaikingas iškylas. Viso to neatsiejama dalis yra gardus maistas, kurį lengva paruošti ir paprasta patiekti gamtoje: nuo greitai paruošiamų užkandžių ir įvairių gardžių sumuštinių iki virš laužo ruošiamų sočių pietų ir naminių padažų, nuo šiltų bei gaivinančių gėrimų iki iškylos krepšyje besislepiančių saldžių desertų. Kad ir ką veiktumėte – išsiruoštumėte į aktyvų žygį dviračiais ar surengtumėte ramią draugų vakarienę tiesiog kieme, – gardus maistas leis mėgautis šiomis akimirkomis dar labiau!

  Knygoje “Maistas gamtoje” rasite:
  – Daugybę gardžių idėjų išvykoms, žygiams, vakarėliams ir šventėms po atviru dangumi
  – Gausų pasirinkimą lengvai ir greitai pagaminamų valgių, kuriuos galėsite paruošti ir patiekti gamtoje
  – Vertingų patarimų, kaip galite improvizuoti virtuvėje ir receptus pritaikyti savo skoniui
  – Išsamias nuotaikingo draugų vakarėlio ir iškylos gamtoje organizavimo atmintines

  Marta Černiauskaitė – virtuvėje kurianti, improvizuojanti ir nuolat naujų skonių ieškanti populiariaus kulinarinio tinklaraščio „Skanios dienos“ autorė. Marta džiaugiasi, kai jos virtuvėje gimsta patiekalai, kitus priverčiantys tiesti ranką stalo link, peštis dėl paskutinio kąsnio ir bendrauti iki išnaktų. Spalvingoje ir ryškioje knygoje Marta atskleidžia, koks žavus gali būti maistas gamtoje, kokie įsimintini gali būti gryname ore surengti vakarėliai, kokie gardūs gali tapti žygiai ir iškylos, kokios skanios gali būti jūsų dienos!

  Daugiau nei 100 puikių receptų iškyloms, šventėms ir išvykoms į gamtą!

  Leave a Reply