Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą pdf, epub, mobi

Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą | Michailas Sovetovas

Atsisiųsti knygą Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vitae litera

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 222
 • ISBN ar kodas: 9786094543708


 • Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą.pdf
  Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą.epub
  Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą.mobi


  Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą” yra dėl vieno žmogaus kryptingo ėjimo į tikslą. 2017 metais Tomas Stankūnas, išklausęs rusų daktaro M. Sovetovo youtube esančius video įrašus, sugalvojo, kad ši informacija turi būti prieinama kiekvienam lietuviui, besidominčiu ką valgo ir kaip mityba susijusi su sveikata. Taip gimė iniciatyva – knygos vertimas, vaisiavalgystės populiarinimas ir informacijos apie ligų prevenciją sklaida.

  Tomas jau 9 metai nevartoja alkoholio, jau 7 metai nevalgo mėsos ir 2 metai yra žaliavalgis, vaisiavalgis. Šiuo keliu eidamas, jis mato savo geros savijautos privalumus, bei džiaugiasi didele energija, fiziniu aktyvumu ir puikia sveikata. Tokių pojūčių jis linki ne tik savo šeimos nariams, bet ir kiekvienam žmogui.

  Suprasdamas gausios, gigantiškų verslo atstovų, t.y. maisto, tabako, alkoholio, pieno, saldumynų gamintojų, žmogui brukamos informacijos žalą bei tikslą – didinti prekių vartojimą, nekreipiant dėmesio į žmonių sveikatą, jis ryžosi inicijuoti knygos vertimą.

  Leave a Reply