Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė pdf, epub, mobi

Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė | Sheila M. Kippley

Atsisiųsti knygą Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 12,6 x 19,8, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9789955291831


 • Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė.pdf
  Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė.epub
  Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė.mobi


  Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Maitinimas krūtimi ir katalikiška motinystė aprašymas

  Aprašymas

  Kad vaikas augtų ir vystytųsi sveikas, svarbus artimas motinos ir kūdikio ryšys. Toks požiūris moko mamas išreikšti švelnumą ir sukurti ryšį, padedantį vaikui visapusiškai vystytis per meilės pokalbį, kuris prasideda dar prieš jam gimstant. Saugus motinos glėbys skatina protinį ir emocinį kūdikio vystymąsi. Žindymas kuria artimą meilės ir pasitikėjimo kupiną ryšį, kuriuo remiasi visa krikščioniška bendrystė. Jis pažadina švelnumą ir skatina stebėtis kūrinija, ypač glėbyje laikomu stebuklu – mažyčiu kūdikėliu.
  Knygoje autorė siekia atskleisti dvasinį maitinimo krūtimi pagrindą ir parodyti, kad krikščionei motinai ir žmonai žindyti yra sveika, natūralu, tai duota prigimties.

  Leave a Reply