Makaliaus pigių kelionių vadovas pdf, epub, mobi

Makaliaus pigių kelionių vadovas | Rimvydas Širvinskas

Atsisiųsti knygą Makaliaus pigių kelionių vadovas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 11×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786090103180


 • Makaliaus pigių kelionių vadovas.pdf
  Makaliaus pigių kelionių vadovas.epub
  Makaliaus pigių kelionių vadovas.mobi


  Makaliaus pigių kelionių vadovas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Makaliaus pigių kelionių vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Makaliaus pigių kelionių vadovas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Makaliaus pigių kelionių vadovas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Makaliaus pigių kelionių vadovas aprašymas

  Aprašymas

  Susipažinkime: aš – Makalius. Prieš kelerius metus sukūriau tinklaraštį makalius.lt, kuriame ėmiau dalyti kelionių patarimus. Dabar tai vienas populiariausių kelionių tinklalapių Lietuvoje. Aš vedu televizijos laidą “Makaliaus kelionės”, o dabar jūsų rankose dar ir ši knygelė – “Pigių kelionių vadovas”.

  Čia rasite daug naudingos, temomis sugrupuotos informacijos: kaip pigiai skraidyti lėktuvais Europoje, kur ir kada pradėti ieškoti bilietų, kaip susiplanuoti šaunią kelionę, kaip teisingai susipakuoti bagažą, išsirinkti tinkamą viešbutį, kaip neišlaidauti, kam ir kada palikti arbatpinigų, kur apsipirkti. Pateikiau įdomių kelionių idėjų grupelėms ir vienišiams, be to, aprašiau savo nuotykius ir sudėjau smagias kitų keliautojų istorijas.

  Viliuosi, kad leidinukas pravers ir naujokui, ir patyrusiam keliautojui. Žvilgtelėkite į turinį knygos pradžioje – įsitikinsite patys.

  Leave a Reply