Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery pdf, epub, mobi

Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery |

Atsisiųsti knygą Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mažoji leidykla

 • Išleidimo metai: 2018
 • Puslapių skaičius: 20
 • ISBN ar kodas: 9786098218039


 • Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery.pdf
  Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery.epub
  Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery.mobi


  Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Malda. Pagal Antoine’ą de Saint-Exupery aprašymas

  Aprašymas

  Nežinomo autoriaus sukurtas kreipimasis į Dievą – knygelėje „Malda. Viešpatie, išmokyk mane meno žengti mažasis žingsneliais“.

  Malda, kurios nemoko per tikybos pamokas ar bažnyčioje, bet kuri paliečia žmonių širdis, įkvepia, palaiko ir guodžia. Ji kalba apie paprastus ir kasdieniškus, bet esminius žmogaus poreikius bei lūkesčius.

  „Padėk man tinkamai sudėlioti gyvenimo laiką.“

  „Apsaugok mane nuo naivaus tikėjimo, kad gyvenime viskas turi klostytis sklandžiai.“

  “Duok man ne tai, ko noriu, bet tai, ko man reikia.”

  Daugybė žmonių visame pasaulyje platino šią maldą internetu, dalijosi jos ištraukomis ir pamėgo cituoti. Neretai malda “Viešpatie, išmokyk mane meno žengti mažasis žingsneliais” priskiriama Antoine‘ui de Saint-Exupery vien dėl to, kad panašiu stiliumi kalba apie tas pačias vertybes, kurias šis rašytojas itin originaliai ir talentingai įvardijo savo garsiausiame kūrinyje „Mažasis princas“.

  „Malda“ – tai ne tik kreipimasis į Dievą, bet ir šaltinis vidiniams apmąstymams ir net įkvėpimui. Tai raginimas eiti į priekį mažais žingsneliais, neturėti per didelių norų, atskirti tikrąsias vertybes, džiaugtis akimirka, turėti kantrybės ir vertinti tikrą draugystę.

  „Maldos“ autorius – tarsi suaugęs Mažasis princas – puikiai supranta, kad gyvenimas negali būti vien tik sėkmingas – be sunkumų ir, kliūčių. Jis prašo stiprybės ir išminties visus pralaimėjimus ir klaidas priimti ir išgyventi, nes tik jų dėka mes bręstame ir augame. Jis prašo draugystės, nes tai yra trapiausia ir gražiausia gyvenimo dovana. Ir atsiduoda Dievui, sakydamas, kad turbūt tik jis geriausiai žino, ko iš tiesų reikia žmogui.

  Antoine de Saint-Exupéry (Antuanas de Sent Egziuperi, 1900–1944) – prancūzų rašytojas ir lakūnas. Gimė Lione. Pirmą kartą lėktuvu į orą pakilo būdamas vos 12 metų ir nuo to laiko nenustojo domėtis aviacija, tapo profesionaliu lakūnu. Prieš pasaulinę šlovę dovanojusią knygą „Mažasis princas“ A. de Sent Egziuperi išleido knygas: „Pietų paštas“ (1929), „Naktinis skrydis“ (1931), „Žemė, žmonių planeta“ (1939), „Karo lakūnas“ (1942) ir kitas. Šios knygos išverstos į pagrindines pasaulio kalbas, taip pat į lietuvių kalbą. 1943 m. parašė knygą „Mažasis princas“, atnešusią jam pasaulinį pripažinimą, kuriuo pasidžiaugti autoriui teko labai neilgai. Rašytojas žuvo 1944 m. liepos 31 d. vykdydamas karinę užduotį.

  „Malda“ – gražiai išleista knygelė, kuri puikiai tiks tiek kasdieniam pavartymui, tiek dovanai.

  Vertė Vytautas Bikulčius, Aušra Karsokienė

  Leave a Reply