Malda už Oveną Minį pdf, epub, mobi

Malda už Oveną Minį | John Irving

Atsisiųsti knygą Malda už Oveną Minį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 15×24
 • Puslapių skaičius: 672
 • ISBN ar kodas: 9955-08-659-9


 • Malda už Oveną Minį.pdf
  Malda už Oveną Minį.epub
  Malda už Oveną Minį.mobi


  Malda už Oveną Minį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Malda už Oveną Minį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Malda už Oveną Minį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Malda už Oveną Minį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Malda už Oveną Minį aprašymas

  Aprašymas

  “Malda už Oveną Minį” (1989) – vienas iš geriausių Johno Irvingo romanų, grožiu ir tragizmu siekiantis didžiosios literatūros viršūnes. Tai jausmingas, graudus, tarpais komiškas, siužeto požiūriu gana sudėtingas pasakojimas apie draugystę, brendimą, žmogaus stiprybę, lemtį, tikėjimą, Dievo ieškojimą ir abejones.
  Džonas Irvingas (g. 1942) lietuvių skaitytojams gerai žinomas kaip romanų “Našlė vieneriems metams”, “Pasaulis pagal Garpą”, “Ketvirtoji ranka” autorius.
  Romanas prasideda nuo neįtikėtinos situacijos: mažyliui Ovenui, kuriam nesiseka žaisti beisbolo, pagaliau pavyksta atmušti kamuoliuką – ir taip lemtingai, kad pataiko tiesiai į smilkinį geriausio draugo motinai. Ji miršta. Kokius išbandymus turi atlaikyti Oveno ir Džono draugystė? Kaip toliau jiems gyventi? O kur dar Oveno sapnas, kuriame jis išvysta savo likimą! Tik tikėjimas, kad viskas, kas jį ištiko, ne šiaip sau, teikia jam nusiraminimą. Netgi žinant savo šiurpią ateitį.
  “Malda už Oveną Minį” yra retas kūrinys šiek tiek išsekusiame praėjusio amžiaus literatūros sraute. Tai labai drąsi knyga… neįprasta, originali ir praturtinanti. Skaitytojui, užvertusiam paskutinį jos puslapį, bus gaila skirtis su šiuo įmantriai ir subtiliai supintu pasauliu.” Stephen King

  Leave a Reply