Malonumų ieškotojas pdf, epub, mobi

Malonumų ieškotojas | Richard Mason

Atsisiųsti knygą Malonumų ieškotojas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094441134


 • Malonumų ieškotojas.pdf
  Malonumų ieškotojas.epub
  Malonumų ieškotojas.mobi


  Malonumų ieškotojas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Malonumų ieškotojas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Malonumų ieškotojas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Malonumų ieškotojas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Malonumų ieškotojas aprašymas

  Aprašymas

  Romanas “Malonumų ieškotojas” pasakoja apie Pitą Barolą, kuris aistringai ieško gyvenimo malonumų ir turi neabejotiną talentą juos atrasti. Pito motina prieš mirtį išmokė jį visų įmanomų žavesio paslapčių, tad Pitas nepalieka abejingų ne tik moterų, bet ir vyrų.

  1907 m. į be galo turtingos šeimos namų Amsterdame duris pasibeldžia žavus ir ambicingas Pitas Barolas. Jis kuo puikiausiai žino, kad krinta į akį ne tik daugeliui sutiktų moterų, bet ir vyrų. Pasiryžęs tapti garsios šeimos sūnaus mokytoju, Pitas atranda prabangą, kokios visada troško, kartu leisdamas sau draudžiamą malonumą – suvilioti vieną iš trijų šeimos moterų. Jaunas ir drąsus herojus suvokia, kad riba tarp turtais įvertintos sėkmės ir gniuždančios nesėkmės prarajos – plona tarsi skustuvo ašmenys. Tačiau dėl malonumų Pitas linkęs rizikuoti, jo gyvenimas per akimirksnį pasikeičia, tik ne visai taip, kaip norėtųsi.

  Romano “Malonumų ieškotojas” veiksmas veda skaitytoją iš prabanga alsuojančio Amsterdamo į finansų krizės krečiamą Niujorką, o galiausiai nukelia į paslaptingąjį Keiptauną. Autorius atkuria jausmingą to meto visuomenės paveikslą, atskleidžia jį per gyvus dialogus ir autentiškas detales. Pagrindinis veikėjas alsuoja seksualumu, yra atviras ir toks pikantiškas, kad skaitytojas nejučia nurausta. Apie tokį gyvenimą paslapčia svajoja dauguma.

  Iš anglų kalbos vertė Milda Baronaitė

  Leave a Reply