Mano didžioji užduočių knyga pdf, epub, mobi

Mano didžioji užduočių knyga | Ingrida Zumbrickaite

Atsisiųsti knygą Mano didžioji užduočių knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Debesų ganyklos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 20×26, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 194
 • ISBN ar kodas: 9786094730986


 • Mano didžioji užduočių knyga.pdf
  Mano didžioji užduočių knyga.epub
  Mano didžioji užduočių knyga.mobi


  Mano didžioji užduočių knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mano didžioji užduočių knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano didžioji užduočių knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano didžioji užduočių knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mano didžioji užduočių knyga aprašymas

  Aprašymas

  Kad pieštukai taptų draugais, rankos klausytų, o mokytis būtų linksma. Juk to nori ne tik kiekvienas vaikas, bet ir tėveliai. „Mano didžioji užduočių knyga“ – tai smagių, įdomių ir, svarbiausia, kūrybiškų užduočių rinkinys 5–10 metų vaikams.

  „Mano didžiojoje užduočių knygoje“ užduotys pateiktos taip, kad neribotų vaikų fantazijos. Jei reikia piešti, tai drąsiai galima piešti bet ką, kas šauna į galvą, nėra taisyklių ar neteisingo atsakymo. Ir mėnulis nebūtinai turi būti geltonas, o žolė – žalia. Kūrybiškose užduotyse vaikai nespaudžiami į rėmus, jiems pasiūloma tema, tačiau jos įgyvendinimas yra laisvas ir nevaržantis vaizduotės.

  Vaikai galės išbandyti naujus dalykus ir įvertinti dar nepažintus potyrius, pavyzdžiui, spalvins užsimerkę, o paskui atsimerkę. Dar vienas tikras išbandymas vaizduotei – sukurti kuo daugiau gyvūnėlių atvaizdų iš pirštų antspaudų. Galima palenktyniauti su draugu – kuriam pavyks sugalvoti ir nupiešti daugiau.

  Kaip žiemą aprengti senį besmegenį ir pingviną, kai šie sumano pasivažinėti rogutėmis? Beje, iki jų reikės nueiti labirintu – tai dar vienas iššūkis. Tikros erelio akies pareikalaus užduotis, kurioje tarp daugybės objektų reikės rasti tuos, kuriuos savo kelionėse jau pamatė aistringas keliautojas. O ar įsivaizduoji, ką matytum aplink, jei vieną rytą netikėtai nubustum kitoje planetoje?

  Knygoje pateiktos užduotys padės lavinti rankos judesius – ruoš vaiko ranką pirmiesiems rašto darbams mokykloje. Labirintų sprendimas padės vaikams išmokti sutelkti dėmesį ir atidžiai atlikti užduotis. Lavinamosios užduotys išmokys suprasti užduočių esmę, kritiškai mąstyti ir sugebėti priimti sprendimą.

  „Mano didžioji užduočių knyga“ skirta 5–10 metų vaikams ir lavina svarbiausius vaikų gebėjimus: akių ir rankų koordinaciją, pastabumą, loginį mąstymą, dėmesio sutelkimą ir kūrybiškumą. Kai kurios užduotys tiks ir jaunesniems vaikams, o kai kurias mielai atliks ir vyresni nei dešimtmečiai.

  Knyga apima pagrindines pasaulio pažinimo temas:padeda vaikams įsiminti metų laikus, supažindina su pasaulio šalimis, vandenyno gelmių paslaptimis, nuskraidina į kosmosą, parodo jau žinomų ir naujų gyvūnų rūšių. Čia taip pat yra ir skaitymo bei skaičiavimo užduočių, tad „Mano didžioji užduočių knyga“ gali būti ir puiki priemonė pasiruošti mokyklai, ir smagus mokyklinių užduočių priedas.

  Leave a Reply