Mano draugystė su Jėzumi Kristumi pdf, epub, mobi

Mano draugystė su Jėzumi Kristumi | Lars Husum

Atsisiųsti knygą Mano draugystė su Jėzumi Kristumi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955163961



 • Mano draugystė su Jėzumi Kristumi.pdf
  Mano draugystė su Jėzumi Kristumi.epub
  Mano draugystė su Jėzumi Kristumi.mobi


  Mano draugystė su Jėzumi Kristumi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mano draugystė su Jėzumi Kristumi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano draugystė su Jėzumi Kristumi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano draugystė su Jėzumi Kristumi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mano draugystė su Jėzumi Kristumi aprašymas

  Aprašymas

  Lars Husum (g. 1974) – danų rašytojas, scenaristas, režisierius.
  Mano draugystė su Jėzumi Kristumi – pirmasis jo romanas, iškart patraukęs ir skaitytojų, ir kino kūrėjų dėmesį. Kritikai jį vadina juodojo humoro knyga apie kaltę, smurtą, seksą, pyktį ir popmuziką. Intriguojantys (kartais net šokiruojantys) ir dėmesį prikaustantys įvykiai neturi nieko bendra su religine tematika, išskyrus tai, kad pagrindinį herojų Nikolajų aplanko Jėzus Kristus. Ar tai tikrai yra tas Jėzus Kristus, kokį mes įsivaizduojame, ar tik jaunuolio vaizduotės vaisius, galės spręsti pats skaitytojas.
  Nikolajus nėra teigiama asmenybė, kuriai puikiai sekasi. Priešingai. Kai jam buvo trylika metų, tėvai žuvo automobilio avarijoje, ir nuo tos dienos jis kenčia stiprius pilvo skausmus. Netekęs tėčio ir mamos, kuri buvo garsi Danijos popmuzikos atlikėja, jaunuolis lieka globojamas vyresnėlės sesers. Nuo tada viskas ir prasideda… Nikolajus prisiriša prie sesers, o kai ši susiranda vaikiną, brolis pradeda elgtis savanaudiškai, bet kokiais būdais siekdamas sesers dėmesio.
  Nikolajus gyvena pašėlusį gyvenimą, susipažįsta su mergina, įsimyli, tačiau vėliau ją sumuša, bando žudytis ir patenka į daugybę kurioziškų situacijų. Tačiau vieną rytą jaunuolio namuose pasirodęs Jėzus Kristus siūlo vykti į mamos gimtinę ir tapti geru žmogumi.

  Romane atskleidžiamas painus vidinis žmogaus pasaulis. Knyga subtili, persmelkta intrigos ir nutylėjimų. Ar Nikolajus ir toliau gyvens egoistišką gyvenimą, skaudindamas artimuosius?

  Iš danų kalbos vertė Ieva Aukselytė

  Leave a Reply