Mano kelionių dienoraštis pdf, epub, mobi

Mano kelionių dienoraštis | Danguolė Kandrotienė

Atsisiųsti knygą Mano kelionių dienoraštis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Terra Publica

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 26×17, minkšti ivršeliai
 • Puslapių skaičius: 120
 • ISBN ar kodas: 9786098090055 • Mano kelionių dienoraštis.pdf
  Mano kelionių dienoraštis.epub
  Mano kelionių dienoraštis.mobi


  Mano kelionių dienoraštis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mano kelionių dienoraštis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano kelionių dienoraštis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano kelionių dienoraštis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mano kelionių dienoraštis aprašymas

  Aprašymas

  Tai kelionių dienoraštis kiekvienam mažajam keliautojui, kuris padės užrašyti visus smagiausius dalykus, kurie nutiko kelionių metu.

  Dienoraštyje rasite daugybę keliautojui naudingų patarimų, būtinų daiktų sąrašą, kelionių žemėlapį, smagių žaidimų lietingoms dienoms praskaidrinti ir šiaip gerų dalykėlių. Ir tai dar ne viskas! Kartu su Jumis keliaus ir kelionėje pagelbės patyrę keliautojai – Katinas ir Žvirblis. Kartu su jais aplankysite įdomiausias vietas ir sužinosite daug naujo: kur stovi toks įdomus pastatas, vadinamas kenesa? Kaip seniau atrodė tikrų tikriausia pilis? Ir dar daug įvairiausių dalykų…

  P.S. Šis kelionių dienoraštis labai mėgsta keliauti visur, kur beeisite, tad neužmirškite jo namuose, nepalikite jo automobilyje ar muziejuje. Tegul dienoraštis keliauja kartu su Jumis. Tik atsargiai! Jis toks pat neatsparus drėgmei, kaip ir kelionių įspūdžiai.

  Leave a Reply