Mano tėvas, mano sūnus pdf, epub, mobi

Mano tėvas, mano sūnus | Povilas Šklėrius

Atsisiųsti knygą Mano tėvas, mano sūnus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786094662430


 • Mano tėvas, mano sūnus.pdf
  Mano tėvas, mano sūnus.epub
  Mano tėvas, mano sūnus.mobi


  Mano tėvas, mano sūnus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mano tėvas, mano sūnus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano tėvas, mano sūnus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano tėvas, mano sūnus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mano tėvas, mano sūnus aprašymas

  Aprašymas

  “Mano tėvas, mano sūnus” – antroji „Ko negalima sakyti merginai bare“ autoriaus knyga.

  Povilas Šklėrius (g. 1987 m. Alytuje). Šiuo metu gyvena ir dirba Vilniuje, rašo poeziją, prozą, dalyvauja poezijos slemuose. 2016 m. buvo išleistas debiutinis jo romanas „Ko negalima sakyti merginai bare“. „Mano tėvas, mano sūnus“ – antroji Povilo Šklėriaus knyga.

  Mirę paukšteliai neskrenda į pietus

  Keturiolika metų – tiek laiko savo tėvo nematė Tomas. Netikėtas susitikimas su tėvu pažadina prisiminimus, pažymėtus fizinio ir psichologinio smurto, negebėjimo išgirsti ir suprasti. Prieš akis vėl iškyla dramatiški šeimos santykiai, kuriems visada vienodai svetimi buvo atgaila ir atleidimas. Tomas prisimena ir sau duotą pažadą – niekada nekartoti tėvo klaidų. Tačiau kelioms dienoms išvykusį į pajūrį vaikiną prisiveja prieš kelerius metus čia išgyventa meilės istorija. Ir dabar Tomas jau nebėra toks tikras, ar jis, visada troškęs būti kitoks nei tėvas, netapo dar didesniu niekšu už jį?

  “Yra dalykų, kurių mes visi sau nepripažįstame arba kuriuos neapmąstę pateisiname. Kuriuos tiesiog bijome pripažinti, nes kitaip būtų sunku ir toliau tikėti, kad esame geri žmonės. Apie tai ir yra romanas „Mano tėvas, mano sūnus“, kuriame autorius pavydėtinai tiksliai tiria vieną sudėtingiausių egzistencinių temų – kaltinimo ir kaltės anatomiją.”
  Aušra Kaziliūnaitė

  “Antrojoje Povilo Šklėriaus knygoje sutinkame tą patį pasakotoją iš pirmojo jo romano, šį kartą atsigręžiantį į savo nesėkmių su merginomis priežastį, probėgšmais paliestą ir „Ko negalima sakyti merginai bare“ – sūnaus ir tėvo santykį, kurį autorius plėtoja nestatydamas stilistinės katedros, užtat atvirai ir sąžiningai. Literatūriniam naivizmui priskirtinoje, lyg „Ryanair“ skrydis paprastoje istorijoje skaitytojui pačiam galima užsiimti bet kurią vietą, tačiau į orą pakelia būtent rašytojas – jo balsas, darnus ritmas ir į galutinį tikslą nuskraidinanti kompozicija su savita intriga.”
  Marijus Gailius

  Leave a Reply