Mano tėvo užrašų knygelė pdf, epub, mobi

Mano tėvo užrašų knygelė | Kader Abdolah

Atsisiųsti knygą Mano tėvo užrašų knygelė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955234845 • Mano tėvo užrašų knygelė.pdf
  Mano tėvo užrašų knygelė.epub
  Mano tėvo užrašų knygelė.mobi


  Mano tėvo užrašų knygelė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mano tėvo užrašų knygelė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano tėvo užrašų knygelė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano tėvo užrašų knygelė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mano tėvo užrašų knygelė aprašymas

  Aprašymas

  Ismailas – žmogus, atskirtas nuo savo istorijos. Dėl gimtąją šalį apėmusios audringos revoliucijos junystėje jis buvo priverstas palikti namus, atsisveikinti su mylimais žmonėmis. Po daugelio metų už tūkstančių kilometrų miršta jo tėvas. Tėvo palikimas – keistais rašmenimis primarginta užrašų knygelė. Tyrinėjant šią knygelę – mat ilgainiui ji atsiduria Ismailo rankose – jam pamažu atsivers nepaprasta istorija, atskleisianti ne tik jo paties, bet ir viso Irano praeitį.
  Kaderas Abdolah – slapyvardis, skirtas autoriaus bičiuliams atminti: du pseudonimo dėmenys yra rašytojo draugų, kurie žuvo persekiojami dabartinio Irano režimo, vardai. Autorius gimė 1954 m. Irane. Teherane studijuodamas fiziką įstojo į pogrindinės kairiųjų partijos, kovojusios tiek su šacho diktatūra, tiek ir su vėlesniu ajatolų režimu, gretas, rašė straipsnius nelegaliam leidiniui. 1988 m. rašytojas pasitraukė iš tėvynės ir pasiprašė politinio prieglobsčio Nyderlanduose. Abdolah pasirinko rašyti svetima, išmokta olandų kalba, norėdamas Vakaruose įprasminti savo tėvynės dramą, turtingą kultūrą ir istoriją.

  Leave a Reply