Mano tikėjimo iltys pdf, epub, mobi

Mano tikėjimo iltys | Sigitas Parulskis

Atsisiųsti knygą Mano tikėjimo iltys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786090111918 • Mano tikėjimo iltys.pdf
  Mano tikėjimo iltys.epub
  Mano tikėjimo iltys.mobi


  Mano tikėjimo iltys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mano tikėjimo iltys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mano tikėjimo iltys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mano tikėjimo iltys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mano tikėjimo iltys aprašymas

  Aprašymas

  “Tai tik dar vienas bandymas atkurti, ištraukti iš nebūties bent mažytę skiautelę gyvenimo audinio, kurį kaip nevilties apimta Penelopė kadaise ardžiau, plėšiau, naikinau – įnirtingai, žūtbūtinai.
  Anądien mačiau plūdurą vidury upės. Jis atkakliai kovojo su srove ir dėl optinės apgaulės kartais atrodė, kad šauniai iriasi į priekį, nors iš tiesų – stovėjo vietoje.
  Kiek daug pastangų reikia, kad liktum bent jau vietoje, kad atsispirtum nenumaldomai srovei.
  Įsikirtęs nagais ir dantimis į tą mažą skiautelę audinio, kurį pavyko atgaminti, nustverti begalinėse, klaidžiose atminties saugyklose.”

  Sigitas Parulskis

  Naujausia Sigito Parulskio knyga “Mano tikėjimo iltys” – trumpų tekstų, parašytų pastaraisiais metais, rinkinys. Rašytojas įdėmiai stebi mūsų gyvenimą, apmąsto įvairius visuomenės reiškinius ir, pasitelkdamas ironiją bei paradoksą, meistriškai pasakoja tragikomiškas istorijas, į kurias patenka herojai, įtartinai panašūs į mus. Rašytojas negaili savo personažų: kasdienėse situacijose juos užgriūva maginiai nutikimai ir negailestingai veriasi nuoga tiesa.

  Sigitas Parulskis (g. 1965) – vienas populiariausių šiuolaikinių lietuvių rašytojų, Nacionalinės premijos laureatas. Jo esė rinktinė „Sraigė su beisbolo lazda“ skaitytojų išrinkta geriausia 2007 metų knyga, o už romaną „Tamsa ir partneriai“ rašytojas buvo pripažintas 2012 metų Tolerancijos žmogumi.

  Leave a Reply