Marlena pdf, epub, mobi

Marlena | Angelika Kuzniak

Atsisiųsti knygą Marlena pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 184
 • ISBN ar kodas: 9789955164388


 • Marlena.pdf
  Marlena.epub
  Marlena.mobi


  Marlena pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Marlena pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Marlena knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Marlena pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Marlena aprašymas

  Aprašymas

  “Marlena” – tai istorija apie nepaprastą moterį ir nepaprastą laiką.

  Praėjus beveik aštuoniolikai mėnesių po Marlenos Dietrich mirties, į Berlyną atgabenamos dvidešimt penkios tonos jai priklausiusių daiktų. Tarp jų ir maža raudona užrašų knygutė – tik septynių su puse centimetro pločio ir vienuolikos aukščio. Paskutiniame jos puslapyje, po įrašu “Pologne, Poland”, – kelios lenkiškos pavardės.

  Marlena koncertavo Lenkijoje 1964 metų žiemą ir 1966-aisiais. Tuo metu vargstančiai šaliai tai buvo egzotiškas ir didelis įvykis. Publika nekreipė dėmesio, kad žvaigždei jau per šešiasdešimt, kad po suknele ji velkasi specialų liekninantį triko ir leidžia save fotografuoti tik iš vienos pusės. Ji buvo sutikta su meile – kaip žmogus, pasipriešinęs fašizmui. O daugelis vokiečių ir toliau laikė ją išdavike.

  Pati autorė kelis kartus buvo nuvykusi į Berlyną tyrinėti Marlenos Dietrich archyvų. Rašydama knygą, ji naudojosi niekur neskelbtais paskutiniųjų dainininkės gyvenimo metų dienoraščiais, jos draugų ir kalbintų žmonių atsiminimais, laikraščių straipsniais.

  Angelika Kuźniak baigė kultūros studijas Frankfurto universitete. Už savo reportažus ji tris kartus pelnė Grand Pressapdovanojimą.

  Iš lenkų kalbos vertė Irena Aleksaitė

  Turinys

  Turinys

  1 dalis / 13

  2 dalis / 103

  Epilogas / 139

  Kalendorius / 153

  Autorės žodis / 182

  Bibliografija / 185

  Leave a Reply