Maršalitas pdf, epub, mobi

Maršalitas | Nijolė Kliukaitė-Kepenienė

Atsisiųsti knygą Maršalitas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9789955344315


 • Maršalitas.pdf
  Maršalitas.epub
  Maršalitas.mobi


  Maršalitas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Maršalitas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maršalitas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maršalitas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Maršalitas aprašymas

  Aprašymas

  Žmogaus, o ypač jauno, gyvenimas kupinas ieškojimų ir nesusipratimų. Neretai atrodo, kad gyveni visai kitame pasaulyje, nei tavo draugai ar artimieji. Kasdien privalai išspręsti begalę klausimų, kaskart pasiklydęs turi atrasti saugų taką.

  Knygoje „Maršalitas“ ir kalbama apie tai – apie kasdienius ieškojimus ir gebėjimą gyventi ir sugyventi su kitokiais, kitaip mąstančiais, turinčiais fizinių ar protinių negalių, pasiklydusiais kitose erdvėse, sąvokose.

  Lietinių šeimoje, sudarančioje romano branduolį, auga duktė Laima ir sūnus Ignius, sergantis autizmu, bet kartu esantis tarytum visos šeimos “rišamoji” medžiaga – maršalitas, nes žmogus auga jausdamas pareigą globoti.

  Romanas konstruojamas psichologinės analizės, datektyvinės įtampos principu. Bet tai ne įprastas detektyvas, kai ieškoma atsakymo tik į vieną klausimą: kas nužudė? Čia klausimų ir dilemų reikia išspręsti daug, o dar daugiau rasti atsakymų, kad ir tokių: kas yra menas? o kas – meilė?

  Leave a Reply