Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas pdf, epub, mobi

Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas | Stewart Mitchell

Atsisiųsti knygą Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aktėja

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 20×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955212669 • Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas.pdf
  Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas.epub
  Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas.mobi


  Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Masažas. Išsamus iliustruotas vadovas” atskleidžia nepakeičiamą masažo svarbą gerai sveikatai ir savijautai išlaikyti. Tiksli sveikatos samprata vis dar yra diskusijų klausimas. Dažnai esame drąsinami stiprinti sveikatą savo pačių pastangomis: sportuoti, vadovautis kūrybiškumu, keisti tuos savo elgsenos aspektus, kurie galbūt yra žalingi. Tokie siekiai dažnai būna lydimi nuolatinės kovos, kuri niekaip nesuderinama su tikruoju laimės pojūčiu ir gera savijauta. Gali būti, kad gera sveikata neįgyjama vien asmeninių pastangų dėka, tai turi tapti gyvenimo būdu.

  ĮŽANGA

  Ar sveikata gali būti prilyginta gerai fizinei savijautai? Karštligiškas geros sveikatos siekis gali būti supainiotas su baime susirgti ir apkaltintas dėl visų žalingų įpročių. Pradedančiųjų masažo grupės narių paprašius nurodyti, kas jų nuomone, lemia gerą sveikatą, sulaukta įvairiausių atsakymų: „smalsumas”, „dvi iškrovos dienos”, „jokio skausmo” ir „jokio konfliktų bei streso”. Visiškai pritarta teiginiui, kad eksperto vadovaujama sveikatingumo programa gali būti gana paini,, pavyzdžiui, svarstymas ką geriau valgyti – sviestą ar margariną, bėgioti ar ne, visada išlikti ramiu ar išreikšti savo emocijas.

  Mediciniškai sveiko žmogaus sąvoka buvo pripažinta neteisinga dėl netikslaus apibrėžimo, kuriame žmogus įvardijamas kaip kūno dalių visuma. Tuo tarpu masažuotojų akcentuojamas sveikas „kūnas ir protas” įsilieja į diskusijas apie individualią gyvenimo pojūčio patirtį. Po keleto įnirtingų debatų paaiškėjo tinkamiausias sveikatos apibrėžimas: kūnas, kuris turi „savo protą”, lakią vaizduote ir yra neribojamas jausmų.

  Kai kuriems sveikata asocijuojasi su asmeninių tikslų pasiekimu, tačiau daugelis įžymių sportininkų ir menininkų negali pasigirti nepriekaištinga sveikata. Aukštų rezultatų pasiekę asmenys dažnai prabyla apie emocinę išgyventos sėkmės sukeltą įtampą ir dažnai patirtą stresą. Neįprastas patarimas sveikai gyventi, riboti maistą, gėrimus ir apskritai jausti saiką gyvenime nėra absoliučiai įtikinamas, nors ir dažnai diskutuotinas. Nors maiste esančių riebalų perteklius ir kenkia kraujagyslėms, rūkymas dirgina plaučius, o nuolatinis nerimas alina nervų sistemą, tačiau šių veiksnių vengimas nepadeda išvengti sveikatos suprastėjimo.

  Ar egzistuoja realių pavyzdžių, įrodančių, jog kūno ir proto harmonija gali padėti išgyventi pakilimus ir nuopuolius, retkarčiais padėti atsispirti atsiradusioms pagundoms ir sužinoti, kaip išgyventi ir eiti pirmyn? Galbūt mus gali padrąsinti tie, kurių gyvenimas jau eina į pabaigą-jie galėtų atskleisti, kodėl jaučiasi tokie patenkinti. Gana dažnai išgirstame apie jų smalsumą, nuotykių troškimą, entuziazmą, pasiryžimą rizikuoti ir gyventi visavertį gyvenimą.

  Šioje knygoje pažvelgsime į sveikatą per masažo prizmę. Pabandykite įsivaizduoti, kad tai – rimtas nuotykis, galintis nukreipti tam tikra linkme, suteikti apčiuopiamos naudos ir tuo pačiu metu suteikti tikrai malonių pojūčių!

  Leave a Reply