Masonų simboliai: galia ir paslaptys pdf, epub, mobi

Masonų simboliai: galia ir paslaptys | David Lomas

Atsisiųsti knygą Masonų simboliai: galia ir paslaptys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090116500


 • Masonų simboliai: galia ir paslaptys.pdf
  Masonų simboliai: galia ir paslaptys.epub
  Masonų simboliai: galia ir paslaptys.mobi


  Masonų simboliai: galia ir paslaptys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Masonų simboliai: galia ir paslaptys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Masonų simboliai: galia ir paslaptys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Masonų simboliai: galia ir paslaptys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Masonų simboliai: galia ir paslaptys aprašymas

  Aprašymas

  Masonais visais laikais buvo įtakingi žmonės, didžiulį dėmesį skyrę mokslo pažangai. Daugumą jų sudarė rašytojai, muzikai, astronautai, politikai. Ištisus šimtmečius šie Slaptosios Draugijos nariai tyrinėjo simbolių poveikį žmogiškajam protui, nesvarbu, ar jis vedė į ryškų progresą, ar į visišką destrukciją.
  Daugiau nei 600 metų masonų simbolika buvo įkandama tik keletui, tačiau ši knyga “Masonų simboliai: galia ir paslaptys” atvers paslėptą prasmę visiems, kam įdomi šios draugijos veikla. Visą pasaulį užvaldęs D. Browno „Da Vinčio kodas“ vėl sugrąžino dėmesį slaptosioms draugijoms ir jų simbolikai, ir iškėlė klausimą, ar iš tikrųjų šie simboliai turi nepaprastos galios ir gali pakeisti jūsų gyvenimą? Masonai tiki, kad kai kurie raktiniai simboliai turi neginčijamos įtakos, tačiau tik tuo atveju, jei gerai žinote jų reikšmę.

  Masonystės istorikas dr. Robertas Lomas knygoje supažindina su Slaptąja Draugija, sužinosite nemažai vertingos informacijos apie simbolius. Dėmesio centre – 6 pagrindiniai simboliai, sudarantys kiekvienos Didžiosios Masonų Ložės pagrindą. Pats būdamas masonas, autorius didžiąją gyvenimo dalį praleido tyrinėdamas įvairiausius masonystės aspektus. Kartu su juo sužinosite, kaip ši draugija yra paveikusi šalies vadovus, kokius pėdsakus ji paliko praeityje ir kokios įtakos gali turėti visuomenei ateityje.

  Iš anglų k. vertė Nomeda Lukoševičienė

  Leave a Reply