Mąstyk ir būk turtingas pdf, epub, mobi

Mąstyk ir būk turtingas | Napoleon Hill

Atsisiųsti knygą Mąstyk ir būk turtingas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 10,6 x 17,2, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094032615 • Mąstyk ir būk turtingas.pdf
  Mąstyk ir būk turtingas.epub
  Mąstyk ir būk turtingas.mobi


  Mąstyk ir būk turtingas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mąstyk ir būk turtingas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mąstyk ir būk turtingas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mąstyk ir būk turtingas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mąstyk ir būk turtingas aprašymas

  Aprašymas

  Kiekvienas žmogus, kuris yra pakankamai brandus, kad suvoktų, kas tai yra pinigai, nori jų turėti. Tačiau, tvirtina N. Hillas, paprastas noras turtų neatneš, turtus sukrauna aistringas apsėdimas, kuris neleidžia pralaimėti. Žmonės, pernelyg pamėgę žodį neįmanoma, žino daugybę priežasčių, kodėl jiems gali nepasisekti. Ši knyga parašyta tiems, kurie ieško kitokių priežasčių – priežasčių, padedančių siekti sėkmės.
  Daugiau nei penki šimtai įžymių JAV milijonierių šios knygos autoriui pasakojo, jog po pralaimėjimo vos už žingsnio jų laukė didžiausia gyvenimo sėkmė. 1937 m. N. Hillas apibendrino surinktą medžiagą, iškristalizavo sėkmės formulę, kuria pats puikiai pasinaudojo, ir perdavė savo žinią kitiems. Mąstyk ir būk turtingas – gausiais pavyzdžiais paremtas sąmoningo turtėjimo vadovėlis, kurį daug neįtikimai turtingų žmonių vertina kaip savo sėkmės katalizatorių.

  Leave a Reply