Matematika vaizdžiai ir pažingsniui pdf, epub, mobi

Matematika vaizdžiai ir pažingsniui | Carol Vorderman

Atsisiųsti knygą Matematika vaizdžiai ir pažingsniui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 20×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9786094700187


 • Matematika vaizdžiai ir pažingsniui.pdf
  Matematika vaizdžiai ir pažingsniui.epub
  Matematika vaizdžiai ir pažingsniui.mobi


  Matematika vaizdžiai ir pažingsniui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Matematika vaizdžiai ir pažingsniui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Matematika vaizdžiai ir pažingsniui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Matematika vaizdžiai ir pažingsniui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Matematika vaizdžiai ir pažingsniui aprašymas

  Aprašymas

  Sveiki atvykę į nuostabų matematikos pasaulį!
  Moksliniais tyrimais įrodyta, kaip svarbu, kad tėvai padėtų vaikams mokytis. Gebėjimas kartu ruošti namų darbus ir su džiaugsmu gilintis į dalyką, ypač matematiką, gerokai lemia vaiko pažangą. Deja, daugeliui šeimų matematikos namų darbai gali kelti rūpesčių. Todėl siekėme, kad mūsų knyga “Matematika vaizdžiai ir pažingsniui” primintų tėvams kai kuriuos pradinius skaičiavimo būdus, o vėliau būtų galima pasigilinti į sudėtingesnę matematiką.

  „Daugiau nei trisdešimt metų kone kasdien man tekdavo klausytis žmonių nuomonių apie matematiką ir skaičiavimą. Daugelis mokėsi matematikos ne itin gerai, jiems tai nebuvo įdomus dalykas. Jei esate vienas iš tokių žmonių, tikiuosi, ši knyga šiek tiek pakeis jūsų nuomonę, ir matematika, tapusi suprantama, ims jus žavėti taip pat kaip mane” – rašo knygos autorė Carol Vorderman.

  Šios knygos “Matematika vaizdžiai ir pažingsniui” matematikos temos mokykloje dėstomos 9–16 metų vaikams. Čia jos pateikiamos patraukliai, įdomiai ir vaizdžiai. Tuo siekiama mokyti matematikos tarsi nejučia. Matematinės sąvokos ir veiksmai paaiškinti taip, kad išsyk suvoksite ir įsidėmėsite. Atsivertęs bet kurią temą skaitytojas netrukus šūktelės: „Aha! Dabar aišku!” Vaikai gali šia knyga naudotis ir patys. O tėvai ją pasitelkę prisimins dalyką, viską supras ir padės savo vaikams.

  Vertė Elvyra Žurauskienė

  Leave a Reply