Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas pdf, epub, mobi

Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas | Janina Švambarytė-Valužienė

Atsisiųsti knygą Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių kalbos instituto leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 720
 • ISBN ar kodas: 9786094111440


 • Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas.pdf
  Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas.epub
  Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas.mobi


  Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksika: žodynas aprašymas

  Aprašymas

  XIX a. pab. Šiaurės Lietuvoje, Joniškio apylinkėse, tautosaką rinko Matą: Jonas Slančiauskas ir šeši jo bendraminčiai pagalbininkai: Jonas Trumputis, Pranas Narvydas, Juozapas Stonevičius, Jonas Lideikis, Pilypas Grigutis ir Steponas Strazdas. Jų 1866-1895 m. surinkta tautosaka publikuota trijuose pasakojamosios tautosakos rinkiniuose “Šiaurės Lietuvos pasakos” (1974), “Šiaurės Lietuvos sakmės ir anekdotai” (1975) ir “Šiaurės Lietuvos sakmės ir pasakos” (1985).
  Šių rinkinių pagrindu sudarytame žodyne atspindima XIX a. pab. daugiausia vakarų aukštaičiams šiauliškiams būdinga tarminė medžiaga, taip reikalinga visų sričių kalbininkams. Ja remsis ne tik dialektologai, geolingvistai, sociolingvistai, etnolingvistai ar kalbų kontaktų tyrėjai, bet ir gramatikai, leksikologijos ir semantikos specialistai.

  Leave a Reply