Maži eilėraščiai mažiems pdf, epub, mobi

Maži eilėraščiai mažiems | Marius Marcinkevičius, Rasa Jančiauskaitė

Atsisiųsti knygą Maži eilėraščiai mažiems pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tikra knyga

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 27×25, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9786098142433


 • Maži eilėraščiai mažiems.pdf
  Maži eilėraščiai mažiems.epub
  Maži eilėraščiai mažiems.mobi


  Maži eilėraščiai mažiems pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Maži eilėraščiai mažiems pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maži eilėraščiai mažiems knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maži eilėraščiai mažiems pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Maži eilėraščiai mažiems aprašymas

  Aprašymas

  3-7 metų vaikams.

  Vaikų poezijos knygelė „Maži eilėraščiai mažiems“ nepaprasta, nes tik eiliuota kalba turi ypatingą skambesį.

  Argi ne smagu būtų mažiesiems ir skaityti mažus eilėraščius? Ir ar gali būti vaikystėje geresni skaitiniai nei eilėraščiai? Jų spalvinga rimuota kalba turi ypatingo žavesio! Nenuostabu, kad viskas, kas vaikystėje smagiausia, yra eiliuota – skaičiuotės, dainelės, mįslės ir žinoma eilėraščiai bei eiliuotos pasakos.

  Ne vienas užaugo skaitydamas patiems mažiausiems skirtas Justino Marcinkevičiaus, Eduardo Mieželaičio ar Sigito Gedos eiles. Poetas ir tėtis Marius Marcinkevičius tęsia geriausias lietuvių poezijos vaikams tradicijas ir įsilieja į šių kūrėjų gretas. Ir tai daro žaismingai, nenuobodžiai ir linksmai.

  Knygą kūrė Mariaus Marcinkevičiaus ir Rasos Jančiauskaitės duetas. Eilėraščių autoriui Mariui Marcinkevičiui tai jau penktoji knyga. Iliustracijas sukūrė diplomuota ir ne viename prestižiniame konkurse dalyvavusi iliustratorė Rasa Jančiauskaitė. agal Mariaus Marcinkevičiaus ir Rasos Jančiauskaitės knygą „Maži eilėraščiai mažiems“ sukurtas teatralizuotas koncertas visai šeimai „Vėjai švilpia apie žuvis, ausis ir mamą“ pasitiko mažuosius „MO muziejaus“ lankytojus jo atidarymo šventėje. Ši eilėraščių knyga apdovanota 2018 m. Metų knygos parodos diplomu, o Kinijoje tarptautiniame „Little Hakka“ knygų konkurse pateko į trumpąjį nominantų sąrašą.

  Knygos įvertinimas:

  2019 m. Aldonos Liobytės premija už reikšmingiausią metų debiutą (IBBY Lietuva)
  2019 m. Gražiausia 2018 m. knyga vaikams/ Vilniaus knygų mugės „Meno knygos“ konkurso premija
  2019 m. Tarptautinės Bolonijos vaikų knygų mugės iliustratorių parodos diplomas
  2018 Metų knygos paroda/Diplomas
  2018 m.Tarptautinis Little Hakka (Kinija) paveikslėlių knygų konkursas/trumpasis sąrašas

  Leave a Reply