Maži įpročiai – dideli pokyčiai pdf, epub, mobi

Maži įpročiai - dideli pokyčiai | Lavija Šurnaitė

Atsisiųsti knygą Maži įpročiai – dideli pokyčiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090123164


 • Maži įpročiai – dideli pokyčiai.pdf
  Maži įpročiai – dideli pokyčiai.epub
  Maži įpročiai – dideli pokyčiai.mobi


  Maži įpročiai – dideli pokyčiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Maži įpročiai – dideli pokyčiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Maži įpročiai – dideli pokyčiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Maži įpročiai – dideli pokyčiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Maži įpročiai – dideli pokyčiai aprašymas

  Aprašymas

  Į Lavijos Šurnaitės knygą “Maži įpročiai – dideli pokyčiai” sugulė mintys, receptai, moksliniais tyrimais ir asmenine patirtimi pagrįsti patarimai, kaip pavirsti savo pačios svajonių moterimi – džiaugtis atvaizdu veidrodyje ir mėgautis gera savijauta, kurią jums dovanoja puoselėjamas kūnas.

  Mielos moterys, pačios valdykite išvaizdos pokyčius!

  Tokios laisvos ir kūrybingos asmenybės kaip jūs neprivalo tapti siauro mitybos ir sporto režimo įkaitėmis. Išvaizdą puoselėjančias žinias priderinkite prie jūsų gyvenimo būdo ir mėgaukitės naujais įpročiais, kurie lems stulbinamus pokyčius.

  Visi patarimai veiksmingi! Išbandyti, patikrinti nesudėtingi mitybos, sporto, miego ir geros savijautos žingsneliai. Įsitikinsite, kaip viskas paprasta, aišku ir veiksminga.

  Jokių rėmų, draudimų ar grūmojimų pirštu – skaitydamos šią knygą pasijusite lyg smagiai besišnekučiuojančios su gera bičiule, kuri turi, ką papasakoti. Netruksite pastebėti, kad toji moteris, kurią kasdien regite veidrodyje, pagaliau taps jūsų svajonių moterimi.

  Sveiki nauji įpročiai jus išlaisvins – valgysite įvairiau ir skaniau. Miegosite giliau, saldžiau ir ramiau. Jausitės gražiau, jauniau, gyvybingiau. Laimės pojūtį ir pasitikėjimą savimi išgyvensite pasitelkusios puikią fizinę savijautą.

  “Tas, kuris paėmė šią knygą į rankas, jau eina teisingu permainų ir asmeninio tobulėjimo keliu. Knyga padrąsins ir paskatins keisti niekam tikusius judėjimo ir valgymo įpročius, parodys, kad taip daryti gali būti ne tik naudinga, bet ir įdomu.
  Knygoje pateiktas žinias susiejus su stipria motyvacija ir pasitelkus patikimus specialistus, rezultatas garantuotas.”

  Tadas Pocius, asmeninis treneris, www.tadaspocius.com

  “Tikrai sukrusite šioje knygoje pamatę save! Pirma mintis, kuri toptelėjo ją perskaičius, kad sėkmė slypi paprastuose dalykuose. Lavija sistemingai, aiškiai ir smagiai į knygą suguldė asmeninę patirtį – ką ji daro arba nedaro, siekdama būti gražesnė, lieknesnė ir tiesiog kasdien gerai jaustis. Ji atvirai pasakoja apie mitybos, sporto ir miego klystkelius ir atradimus, kurie peraugo į naudingus ir paprastus, bet veiksmingus patarimus skaitytojui. „Tuščios lėkštės“, „prekybos centro sindromo“, „teisingos kavos“ ar „10 000 žingsnių“ teorijos – tai tik mažytė dalis informacijos, kurią rasite knygoje ir kuri padės tapti dar patrauklesne moterimi ar vyru.“
  Renata Malinauskienė, mitybos ekspertė ir trenerė

  Leave a Reply