Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą pdf, epub, mobi

Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą | Mindaugas Maksimaitis

Atsisiųsti knygą Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Justitia

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 978-9955-616-65-8


 • Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą.pdf
  Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą.epub
  Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą.mobi


  Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mažoji konstituanta. Lietuvos taryba atkuriant valstybingumą aprašymas

  Aprašymas

  Svarbiausi Lietuvos tarybos 1918 metų aktai – atkuriantys Lietuvos valstybingumą ir dedantys pirmuosius jos konstitucinius pagrindus – yra pakankami šiai institucijai įvardyti savotiška Mažąja konstituanta.
  Lietuvos taryba, jos veikla ir nuopelnai savo krašto valstybingumui istorikų ir teisininkų jau yra gausiai tyrinėti, bet, net praėjus beveik šimtmečiui, tos neįmanomai sunkios, kartais prieštaringai vertinamos jos pastangos ir dramatiškai susiklostęs likimas valstybingumą pasiekus nesusilaukė išsamesnio ir pilnesnio tyrėjo žvilgsnio. Skaitytojo dėmesiui teikiamos monografijos tikslas – remiantis negausiai išlikusia archyvine medžiaga, į ano meto žiniasklaidos priemones patekusia informacija, atitinkamais teisės aktais ir kitais dokumentais, taip pat tiriamų įvykių dalyvių memuarinio pobūdžio literatūra, bent kiek užpildyti šią spragą, ypatingą dėmesį skiriant svarbiam, bet akivaizdžiai mažiau tyrinėtam istoriniam teisiniam Tarybos organizacijos ir veiklos aspektui.
  Autorius tikisi, kad skaitytojų dėmesiui siūloma knyga sudomins ir bus naudinga teisininkams, politologams, istorikams, tiems tautiečiams, kurie domisi savo krašto valstybingumo istorija ir jos problemomis, visiems neabejingiems Lietuvos praeičiai skaitytojams.

  Leave a Reply