Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga pdf, epub, mobi

Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga | Martynas Purvinas

Atsisiųsti knygą Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vorutos fondas

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 344
 • ISBN ar kodas: 9786098102079


 • Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga.pdf
  Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga.epub
  Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga.mobi


  Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais. I knyga” siekiama trumpai apibūdinti senųjų gyvenviečių prie Nemuno žemupio istorijos bruožus. Knyga iliustruojama autoriaus 1990-2000 m. darytomis ir kitų fotonuotraukomis. Paupio gyvenvietės pradėtos apibūdinti nuo buvusios valstybės sienos tarp gretimų valstybių (Vokiečių ordino valstybės, vėliau Prūsijos hercogystės, Prūsijos karalystės, Vokietijos imperijos iš vienos pusės, LDK, Abiejų Tautų Respublikos, Rusijos imperijos iš kitos pusės), toliau aprašomos žemyn upe buvusios senosios gyvenvietės abiejuose Nemuno krantuose. Iš pradžių aprašoma buvusi pasienio gyvenvietė Smalininkai (Schmalleningken), knygą baigia Ragainės (Ragnit) miesto apibūdinimas. Čia aprašytos gyvenvietės Nemuno dešiniajame krante dabar priklauso Lietuvos Respublikos Jurbarko rajonui ir Pagėgių savivaldybei, kairiajame krante – dabar Rusijos valdomam Karaliaučiaus kraštui (Kaliningrado sričiai).

  Knyga “Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais. I knyga” yra pirmas žingsnis, supažindinant Lietuvos ir kitų kraštų skaitytojus su turtinga ir tragiška Mažosios Lietuvos ir jos atskirų vietovių istorija.

  Leave a Reply