Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) pdf, epub, mobi

Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) | Algirdas Antanas Gliožaitis

Atsisiųsti knygą Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gairės

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 22×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 568
 • ISBN ar kodas: 9789955759669 • Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose).pdf
  Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose).epub
  Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose).mobi


  Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mažosios Lietuvos žemė (XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose) aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Mažosios Lietuvos žemė ( XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)” pateikta lietuvininkų politinių nuostatų raidos glausta analizė XVIII-XX amžių dokumentuose bei to laikotarpio žemėlapiuose, vaizduojančiuose Mažąją Lietuvą.

  Vertinama žemėlapių įvairovė, ypatumai ir valstybių vykdytos politikos atspindys jose. XVIII-XX amžiai parinkti todėl, kad tame laikotarpyje galutinai susiformavo lietuvininkų politinės nuostatos, dėl kurių įgyvendinimo jie dar tebekovoja. Kadangi Mažąją Lietuvą valdė vokiečiai, tai lietuvininkų politinės nuostatos buvo jų vienokiu ar kitokiu būdu veikiamos ir įtakojamos.

  Neįmanoma atsekti ir suvokti lietuvininkų politinių nuostatų raidos negretinant jos su Prūsijos, Vokietijos ir kitų didžiųjų Europos imperijų ir valstybių vykdyta politika. Todėl knygoje “Mažosios Lietuvos žemė ( XVIII-XX amžių dokumentuose ir žemėlapiuose)” pateikiama ir tų valstybių vykdytos politikos glausta apžvalga.

  Leave a Reply