Mažų stebuklų kavinė pdf, epub, mobi

Mažų stebuklų kavinė | Nicolas Barreau

Atsisiųsti knygą Mažų stebuklų kavinė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 978609444230


 • Mažų stebuklų kavinė.pdf
  Mažų stebuklų kavinė.epub
  Mažų stebuklų kavinė.mobi


  Mažų stebuklų kavinė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mažų stebuklų kavinė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mažų stebuklų kavinė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mažų stebuklų kavinė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mažų stebuklų kavinė aprašymas

  Aprašymas

  „Mažų stebuklų kavinė“ – penktoji prancūzų rašytojo Nicolas Barreau knyga lietuvių kalba.

  Ar baimė skraidyti gali trukdyti svajonėms atsiplėšti nuo žemės? O gal kaip tik svajokliai yra patys puikiausi pasaulio pilotai? Tereikia savo gyvenimą patikėti meilės ir atradimų magijai.

  Prancūzės studentės Neli širdį pavergia gerokai vyresnis profesorius. Jaunutė mergina dirba jo asistente, uoliai slepia savo jausmus ir laukia tinkamos progos. Kai svajonės išsipildymas, regis, pasiekiamas ranka, gyvenimas pasisuka visiškai netikėta linkme. Paslaptingas palinkėjimas močiutės jaunystės knygoje ir Nelei dovanotas išgraviruotas žiedas nuveda knygos heroję į amžiną įsimylėjėlių miestą – Veneciją. Čia sklinda mįslingos praeities kerai.

  Kvapą gniaužianti kelionė po praeitį kartu keičia ir dabartinį gyvenimą. Plūduriuojantis kanalų ir tiltų miestas išnarplioja senas paslaptis ir dovanoja naujos laimės pažadą. Į rankas stebuklingai pakliuvęs Silvijaus Todžio kelionių romano pavadinimas – bilieto galiojimo metafora „Galioja dešimt dienų“ – gyvenime virsta džiaugsmo kupinais žodžiais apie meilę: „Galioja amžinai.“

  “Mažų stebuklų kavinė” – penktoji prancūzų rašytojo Nicolas Barreau knyga lietuvių kalba. 2016 metais leidykla „Sofoklis“ išleido didelio pasisekimo sulaukusį romaną “Vieną vakarą Paryžiuje”.

  Iš vokiečių kalbos vertė Lina Žukauskaitė

  Leave a Reply