Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga pdf, epub, mobi

Medžiotoja. Ciklo

Atsisiųsti knygą Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21,3×14,3, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786090103708


 • Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga.pdf
  Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga.epub
  Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga.mobi


  Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Medžiotoja. Ciklo “Nakties pasaulis” 7 knyga aprašymas

  Aprašymas

  Vampyrai, vilkolakiai, raganos, persikeitėliai – jie gyvena tarp mūsų, mums nežinant. Nakties Pasaulis – tai slapta jų bendruomenė su savo itin griežtomis taisyklėmis. Tačiau meilė laužo visus Nakties Pasaulio įstatymus.
  Džezė Redfern – pašėlusi ir pavojinga, ji vadovauja Nakties Pasaulio vampyrų gaujai. Mergina atskleidžia sukrečiančią paslaptį ir turi priimti siaubingą sprendimą: likti mirties nešėja blogio kare ar stoti į kovą ir ginti nekaltus mirtinguosius nuo buvusių draugų… Bet ar ji atsispirs kraujo troškimui?

  Leave a Reply