Mefisto klubas pdf, epub, mobi

Mefisto klubas | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Mefisto klubas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955133124


 • Mefisto klubas.pdf
  Mefisto klubas.epub
  Mefisto klubas.mobi


  Mefisto klubas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Mefisto klubas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Mefisto klubas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Mefisto klubas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Mefisto klubas aprašymas

  Aprašymas

  Kalėdos atneša į Bostoną ne džiaugsmą, o siaubą. Jų išvakarėse Bostono teismo medicinos ekspertė Mora Ailz ir detektyvė Džeinė Ricoli iškviečiamos į aplūžusį namą, kuriame buvo žiauriai nužudyta moteris. Ant sienos veidrodiniu būdu krauju lotyniškai užrašyta: Aš nusidėjau.
  Antras moters kūnas randamas ant Biken Hilo kalvos, prie pat “Mefisto klubo” vadovo namų. Tai slapta draugija, savo gyvenimą paskyrusi blogiui tyrinėti. Ant durų vėl išbraižyti senoviniai simboliai.
  Su tokiu šiurpinančiu siaubu Bostono policijos departamentui dar neteko susidurti. Ir vienintelis Moros Ailz kelias jį įveikti – kreiptis į žmones, kurie sakosi nusimaną apie patį šėtoną.

  Leave a Reply