Meilė ir seksas senovės Romoje pdf, epub, mobi

Meilė ir seksas senovės Romoje | Alberto Angela

Atsisiųsti knygą Meilė ir seksas senovės Romoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786094660245 • Meilė ir seksas senovės Romoje.pdf
  Meilė ir seksas senovės Romoje.epub
  Meilė ir seksas senovės Romoje.mobi


  Meilė ir seksas senovės Romoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Meilė ir seksas senovės Romoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Meilė ir seksas senovės Romoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Meilė ir seksas senovės Romoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Meilė ir seksas senovės Romoje aprašymas

  Aprašymas

  Matant paveikslus ir freskas Pompėjuose ar muziejuose, pirmoji į galvą ateinanti mintis yra: „Bet juk jie buvo visai kaip mes!“ Po to žiūrime filmą ar televizijos serialą apie senovės Romą arba girdime gido žodžius ir pakeičiame nuomonę: „Kokie jie buvo iškrypėliai!“…

  O kokia teisybė?

  Šios knygos “Meilė ir seksas senovės Romoje” tikslas toks ir yra – atskleisti tiesą apie senovės romėnų laikų meilę.

  Alberto Angela (Alberto Andžela, g. 1962 m.) – italų paleontologas, gamtos tyrinėtojas, mokslo populiarinimo laidų vedėjas ir rašytojas. Lietuvių kalba jau išleistos dvi jo knygos apie kasdienį gyvenimą senovės Romos imperijoje (“Viena diena Senovės Romoje” ir „Romos imperija. Kelionė paskui monetą“). Ši trečioji knyga Meilė ir seksas senovės Romoje – apie tai, kas gyvenimą daro pakeliamą. Apie meilę.

  Ši knyga jungia malonumą skaityti romaną su istorinės monografijos tikslumu. „Meilė ir seksas senovės Romoje“ atsako į daugybę klausimų.

  Kaip bučiavosi senovės romėnai, ką žiūrėdami vienas kitam į akis sakydavo įsimylėjėliai, ar sužadėtinis kviesdavo savo mylimąją vakarienės, ar buvo biseksualumas ir kamasutra?

  Kaip mylėdavosi imperatoriai ir prasčiokai, kokiais būdais žmonės viliodavo vieni kitus ir kokie buvo seksualiniai tabu?

  Ar egzistavo neištikimybė ir jei taip – tai kas grėsė neištikimiesiems?

  Įsivaizduokite, kad atsidūrėte senovės Romos aikštėje. Čia vaikštinėja įsimylėjėlių pora, gladiatorius, besižvalgantis į kilmingą panelę, tėvas, lydintis sūnų padaryti tai „pirmą kartą“, aukšto lygio prostitutė… Gerai pažiūrėkite į šiuos žmones – pakaks pabūti su jais vieną dieną ir atrasime intriguojančias senovės Romos meilės ir sekso paslaptis. Ir pamatysime, kad jų būdas mylėti neįtikėtinai primena mūsiškį.

  Iš italų kalbos vertė Aurelijus Katkevičius

  Leave a Reply